Vitrin İlanı

Vitrin ilanı nedir?

Vitrin ilanı, satıcıların öncelik verdiği evcil hayvanlarına ait ilanların, sitenin vitrin alanlarında gösterilmesidir. Satıcılar bu alanlara ilan ekleyerek daha hızlı sonuç alabilirler.

Vitrin Alanları nerelerdir?

Anasayfada 50 farklı vitrin ilanı karışık sıralama ile gösterilir. Her ırka ayrıca oluşturulmuş genel ırk özellikleri ve ırka ait diğer bilgilerin bulunduğu Hangi Irk? projesi ile seçili ırka ait verilmiş vitrin ilanları gösterilir. Bu alanda 8 farklı vitrin ilanı karışık sıralama ile gösterilir.

Vitrine ilan eklemek ücretli midir?

Vitrin ilanı ücretleri diğer ilanlara göre değişiklik gösterir. Kullanıcı bir ilanı vitrinde göstermek isterse standart ilan kredisinden daha farklı kredi kullanması gerekir. Bu krediler site yönetimi tarafından belirlenir ve kullanıcılar ilanlarını vitrine eklemeden önce kaç kredi kullanması gerektiğini görebilir. Vitrin ilanı onaylandığı anda belirtilen kredi hesaptan düşer.  

Vitrin ilanları kaç gün yayında kalır?

3 çeşit vitrin süresi belirlenmiştir. Bunlar; 7 Günlük, 14 Günlük, 21 Günlük vitrin süreleridir. Kullanıcı ilanının kaç gün vitrinde gözükmesini istiyorsa o süreyi seçmelidir. Bu seçimden sonra vitrine eklenen ilan seçilmiş tarihte sonlanacaktır.

 

 

YUKARI -->