Sistem Nasıl Çalışır?

Kopekariyorum.com köpek sahibi olmak isteyen kullanıcılar için güvenli bir ortam yaratmak amacıyla çeşitli rütbelendirmeler oluşturmuştur. Bu rütbeler ilan sahibinin bilgilerinin hemen üzerinde yer almaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda sahiplendiren tarafın bir güven profili oluşmaktadır. Rütbeler tamamen kopekariyorum.com tarafından verilmekte olup, bu rütbelerin alınabilmesi tarafımızla köpek sahiplendiren taraf arasında yapılan sözleşmelere ve belirli evrakların tarafımıza iletilmesi ile olmaktadır.

Köpek sahiplendirmek taraf birden fazla ilan açmak için kopekariyorum.com' dan kurumsal üyelik almak zorundadır. Bu üyelik tarafımızdan incelenir, mağaza sahibi olmak isteyen kullanıcıdan gerekli evraklar istenir, bu evraklar doğrultusunda mağaza sahibi olmak isteyen kullanıcıya bir rütbe verilir. Sahiplenmek isteyen taraf, bu rütbeleri değerlendirerek bir karar vermek durumundadır. Kopekariyorum.com' un sorumluluğu; sahiplenmek isteyen taraf ile sahiplendiren taraf arasında verilen karar sonucunda yapılan alışverişte herhangi bir olumsuzluk yaşandığı zaman yasal yollara başvurulduğu anda yetkili mercilere sahiplendiren taraf ile ilgili tüm bilgi ve belgeleri teslim etmektir.

Kopekariyorum.com üzerinde mağaza açmak isteyen kullanıcılardan her rütbe için belirlenen evraklar istenmektedir. Bu belgeler karşılığında gerekli durumlarda sözleşmeler imzalanmaktadır. Bu sözleşmelere dayalı olarak kullanıcıya verdiğimiz rütbelerin sorumlusu tamamen mağaza açan kullanıcılara aittir. Uygulamamız tamamen köpek sahibi olmak isteyen kullanıcılarımızın haklarını korumak üzerine kurulmuştur.Rütbelendirme ve Güven Rehberi için Mağaza Rütbeleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

YUKARI -->