Kullanım Koşulları

Bireysel kullanıcılarımız için üyelik şartları

1. Üye olabilmek için elektronik ortamda "Kopekariyorum.com Üyelik Sözleşmesi"ni onaylamanız gerekmektedir.

2. Sahiplendirmek veya satışını yapmak istediğiniz köpekler için yalnızca 1 adet ilan ekleyebilirsiniz. İlk ilanınız için kopekariyorum.com hiçbir ücret talep etmez.

3. Üye, daha fazla ilan eklemek istiyorsa "Kurumsal Üyelik Geçiş Formu"nu istenen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmak zorundadır. 

4. Sahiplendireceğiniz köpeğe ait tüm bilgileri eksiksiz ve doğru girmeniz gerekmektedir. 

5. Köpeğin tüm bilgileri, sağlık durumuyla ilgili sorunlar veya diğer önemli bilgiler ilanda açıkça belirtilmelidir. 

6.İlana ekleyeceğiniz fotoğraf veya videolar ilanda belirtilen kediye ait olmalıdır.

7. Bireysel üyeler kopekariyorum.com'da ilan yayınlayarak, tarafımızdan belirlenmiş ve değişiklik hakkı saklı bulunan üyelik sözleşmesine, kullanım koşullarına uyacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kurumsal Üyelik Çeşitleri ve Kullanım Koşulları


Üretim Çiftliği
    1. Üretim çiftlikleri, kendi alanına özel Üretim Çiftliği Rozetini alabilmek için aşağıdaki belgeleri tarafımıza iletmek zorundadır.
        a) Vergi Levhası Fotokopisi
        b) İşyeri Çalışma İzin Belgesi Fotokopisi 
        c) Ev ve süs hayvanları satış yeri ruhsatı
        d) Ev ve süs hayvanları üretim yeri ruhsatı
    2. Bu üye yalnızca kendi köpeklerine ait ilan açacağına dair yaptığımız bilgilendirmeleri kabul, beyan ve taahhüt eder.
    3. İlanı eklenen köpeklerin her birinin net fotoğraflarını, detaylı bilgilerini ve varsa sağlık sorunlarını ilan açıklamasında açıkça belirtmek zorundadır.
    4. Bu türüne sahip herkes, tarafımızca belirtilen kurallara uymak zorundadır. Kurallarımızı ve kopekariyorum.com'un imajını zedeleyebilecek her türlü durumda üyeliği kopekariyorum.com yönetimi tarafından kredi iadesi olmadan feshedilebilir.
    5. Kopekariyorum.com, üyelik feshi hakkını saklı tutar.
    6. Sahiplendirilen köpeklere ait ilanlar, üye panelinden pasife alınmalıdır.
    7. Köpeği sahiplenen taraf ile ilgili yaşadığınız "Sağlık Garantisi" veya "Irk Garantisi" sözleşmelerimizde belirtilen durumlarda sizden veya köpeğin kendisinden kaynaklı tüm problemlere dair kopekariyorum.com yönetimine başvuran üyelerimize, hukuksal anlamda bilgi paylaşımında bulunacağımızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunursunuz.


Petshoplar
    1. Petshoplar, kendi alanına özel "Fiziki Mağaza Rozeti"ni alabilmek için aşağıdaki belgeleri tarafımıza iletmek zorundadır.
        a) Vergi Levhası Fotokopisi
        b) Kuruluş İzin Belgesi Fotokopisi
        c) Çalışma İzin Belgesi
        d) Ev ve süs hayvanları satış yeri
    2. Bu üye yalnızca kendi köpeklerine ait ilan açacağına dair yaptığımız bilgilendirmeleri kabul, beyan ve taahhüt eder.
    3. İlanı eklenen köpeklerin her birinin net fotoğraflarını, detaylı bilgilerini ve varsa sağlık sorunlarını ilan açıklamasında açıkça belirtmek zorundadır.
    4. Bu üyelik türüne sahip herkes, tarafımızca belirtilen kurallara uymak zorundadır. Kurallarımızı ve kopekariyorum.com'un imajını zedeleyebilecek her türlü durumda üyeliği kopekariyorum.com yönetimi tarafından kredi iadesi olmadan feshedilebilir.
    5. Kopekariyorum.com, üyelik feshi hakkını saklı tutar.
    6. Sahiplendirilen köpeklere ait ilanlar, üye panelinden pasife alınmalıdır.
    7. Köpeği sahiplenen taraf ile ilgili yaşadığınız "Sağlık Garantisi" veya "Irk Garantisi" sözleşmelerimizde belirtilen durumlarda sizden veya köpeğin kendisinden kaynaklı tüm problemlere dair kediariyorum.com yönetimine başvuran üyelerimize, hukuksal anlamda bilgi paylaşımında bulunacağımızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunursunuz.
    8. Üye, eğer "Zincir Mağaza Rozeti"ni almak isterse tüm mağazalarının adres, telefon bilgisini ve her mağazaya ait e-posta adresini eksiksiz ve doğru girmelidir.
    9. Mağazasına gelen müşterilerine, "Evcil Hayvan Satış Sözleşmesi"ni detaylı anlatmak, imzalanmış bir nüshasını müşterisine teslim etmek zorundadır.
    10. Yaşanabilecek ve olası tüm problemlerde üyenin ilgili mağazası tüm sorumluluğu kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.


Yerli Üretici
    1. Bireysel üyeler, "Belgeler Rozeti" ve "Yerli Üretici Rozeti"ni alabilmek için aşağıdaki belgeleri tarafımıza iletmek zorundadır.
        a) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
        b) İkametgah İlmuhaberi
    2. Bu üyeler, evinde baktığı köpeklerin yavrusunu sahiplendirebilirler.
    3. Köpeğe talip olan kişiler istediği takdirde yavrunun anne ve babasının fotoğraflarını, aşı bilgilerini, yaşını vs. paylaşmak zorundadır.
    4. İlanı eklenen köpeklerin her birinin net fotoğraflarını, detaylı bilgilerini ve varsa sağlık sorunlarını ilan açıklamasında açıkça belirtmek zorundadır.
    5. Bu üyelik türüne sahip herkes, tarafımızca belirtilen kurallara uymak zorundadır. Kurallarımızı ve kopekariyorum.com'un imajını zedeleyebilecek her türlü durumda üyeliği köpekariyorum.com yönetimi tarafından kredi iadesi olmadan feshedilebilir.
    6. Kopekariyorum.com, üyelik feshi hakkını saklı tutar.
 

YUKARI -->