Royal Canin Medium Sterilised
Royal Canin Medium Sterilised Mama Tanesi
Royal Canin Medium Sterilised Ek Resim
Royal Canin Medium Sterilised Besin Tablosu

Royal Canin Medium Sterilised

Ambalaj Boyutu
  • 10 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Kısırlaştırılmış yetişkin orta ırk köpekler. Yetişkin ağırlığı 11-25 kg arası.

Köpeğinizin metabolizması kısırlaştırmanın ardından yavaşlar ve maceraya atılmak yerine kanepeye uzanıp keyif yapmak onu daha fazla mutlu ediyor gibi görünse de beslenme zamanı geldiğinde hala aç bir kurt gibi davranabilir. ROYAL CANIN® Sterilised Medium, ağırlıkları 11kg ile 25kg arasında olan kısırlaştırılmış yetişkin köpekler için uygundur. Bu ekstra lezzetli tarif, köpeğinizi formda ve aktif tutmak için özel olarak ayarlanmış yüksek kaliteli besin öğeleriyle köpeğinizin açlığını giderir.

ROYAL CANIN® Sterilised Medium mamanın orta düzeyli yağ içeriği köpeğinizin aşırı kilo alma ile birlikte ortaya çıkan sağlık komplikasyonlarından kaçınmasına yardımcı olur. Daha az besinsel yağ içerecek şekilde formüle edilmiş olan bu mama, köpeğinizin patileri üzerinde rahatlıkla hareket etmesine yardımcı olur. ROYAL CANIN® Sterilised Medium’un içeriğinde bulunan optimal lif kombinasyonu köpeğinizin tok hissetmesine yardımcı olur ve aynı zamanda sindirimin genel olarak daha iyi olması için düzenli ve sağlıklı bir geçiş sağlar.

Dahası, ROYAL CANIN® Sterilised Medium’un yüksek protein içeriği, yağ ve kalorileri azaltırken köpeğinizin kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Sadece bizim sözlerimizle yetinmeyin, ROYAL CANIN® Sterilised Medium’un normal yetişkin mamasından %10 daha düşük kalorili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. ROYAL CANIN® Sterilised Medium ile elde edilen sonuçlar, kanıtlanmış başarılardır. Sterilised beslenme programımızın iki bileşeni vardır: her ikisi de besinsel açıdan eksiksiz olan ve birbirini mükemmel şekilde tamamlayan kuru mama ve lezzetli bir yaş mama. Kuru mamanın üzerinde lezzetli bir sos olarak yaş mamayi denemek istemez misiniz?

Kanıtlanmış Sonuçlar

Normal ürünlere göre %14 daha az kalori.

İdeal kiloyu korur

Yüksek protein içeriği (%28) ve ölçülü miktarda yağ içeriği (%13) ile bu formül, köpeğinizin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur. Orta ırk kısırlaştırılmış köpekler için geliştirilen bu besleyici formül, L-Karnitin ve sağlıklı bağırsak geçişine yardımcı liflerle zenginleştirilmiştir. Bu sayede köpeğinizin aynı miktarda gıdayla alacağı kalori miktarını kısıtlamaya destek olur. * Medium Adult ürünüyle karşılaştırıldığında

Köpeğinize başka nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Yürüyüşe çıkararak, parkta ya da evde oynayarak köpeğinizi hareketlendirin. Atıştırmalıklar yerine öğünlerinden ayırdığınız mama taneleriyle ödüllendirin. Daha da önemlisi paketin üstündeki önerilen mama miktarlarına dikkat edin. Köpeğinizin sağlığıyla ilgili sorularınız ve endişeleriniz varsa, lütfen veteriner hekiminize danışın.

Bileşim: Mısır, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, buğday, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, hayvansal yağlar, mısır gluteni, bitkisel protein izolatı*, pancar küspesi, mayalar ve maya parçaları, balık yağı, soya yağı, mineraller, psilyum (karnıyarık otu) kabuğu ve tohumları, fruktooligosakkarit, hidrolize maya (manno-oligo-sakkarit kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği özütü (lutein kaynağı).

İlaveler (KG BAŞINA): A Vitamini: 21000 IU, D3 Vitamini: 1000 IU, E1 (Demir): 37 mg, E2 (İyot): 3,7 mg, E4 (Bakır): 11 mg, E5 (Manganez): 48 mg, E6 (Çinko): 135 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - L-Karnitin: 200 mg. Teknolojik katkılar: Tortul kökenli klinoptilolit: 5 gr - Koruyucu Maddeler - Antioksidanlar.

*L.I.P.: yüksek sindirim özelliği nedeniyle seçilmiş protein.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Medium Sterilised , Sterilised Medium
YUKARI -->