Royal Canin Poodle Puppy
Royal Canin Poodle Puppy Mama Tanesi
Royal Canin Poodle Puppy Ek Resim
Royal Canin Poodle Puppy Besin Tablosu

Royal Canin Poodle Puppy

Ambalaj Boyutu
  • 3 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bağışıklık sistemi desteği Büyüme, köpeğinizin hayatında önemli bir aşamadır: büyük değişikliklerin, keşiflerin ve yeni karşılaşmaların zamanıdır. Bu önemli dönemde, köpek yavrusu bağışıklık sistemi yavaş yavaş gelişir.

POODLE PUPPY, özellikle E vitamini *, patent no EP1146870 dahil patentli * antioksidan kompleksi sayesinde kuklalarınızın doğal savunmalarını desteklemeye yardımcı olur.

Tüy sağlığı, Toy Poodle ırkı köpeklerin tüylerinin sağlığını korumaya yardımcı olan besinler içerir. Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA) ve hodan yağı ile zenginleştirilmiştir. Uyarlanmış protein içeriği, sürekli saç büyümesini desteklemeye yardımcı olur. Sindirim sağlığı İyi dışkı kalitesine katkıda bulunan sindirim sağlığını ve bağırsak florasının dengesini desteklemek için yüksek kaliteli protein (LIP *) ve prebiyotikler (FOS) ile besinlerin kombinasyonu.

* Protein çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiştir.

Özel tane: diş sağlığı Bu formül, kalsiyum şelatörleri sayesinde tartar oluşumu riskini azaltmaya yardımcı olur.

İçerik: Kurutulmuşkümes hayvanları proteini, bitkisel protein izolatı *, hayvansal yağlar, mısır, pirinç, buğday, mısır gluteni, hidrolize hayvan proteinleri, mısır unu, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, soya yağı, mayalar ve bunların parçaları, frukto-oligo-sakkaritler ( % 0.34), psyllium kabuğu ve tohumları, hidrolize maya (manno-oligo-sakarit kaynağı), maya özleri (betaglucan kaynağı), hodan yağı (% 0.1), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Poodle Puppy , Puppy Poodle
UYGUN IRKLAR
YUKARI -->