Royal Canin Mini Dental Care
Royal Canin Mini Dental Care Mama Tanesi
Royal Canin Mini Dental Care Ek Resim
Royal Canin Mini Dental Care Besin Tablosu

Royal Canin Mini Dental Care

Ambalaj Boyutu
  • 3 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Diş hassasiyetine eğilimli küçük ırk köpekler. Yetişkin ağırlığı 10 kg’a kadar.

Kanıtlanmış Sonuçlar

%69'a varan daha az tartar oluşumu. *Royal Canin araştırması.

Tartar oluşumunu azaltır

Bu formül, diş yüzeyini temizlemek üzere tasarlanmış geliştirilmiş mekanik doku özelliğiyle birlikte kalsiyum şelatorlar sayesinde en baştan plak ve tartar oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olur. Uzun süreli kullanım için idealdir. Ağız hijyeni köpeğinizin genel sağlığı açısından önemli bir rol oynamaktadır. *Royal Canin iç çalışma

Köpeğinize başka nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Köpeğinizin dişlerini her gün fırçalamanızı öneririz. Köpekler için özel geliştirilen diş macunu ve uygun boyutlarda bir diş fırçası kullanın. Köpeğinizin sağlığıyla ilgili sorularınız ve endişeleriniz varsa, lütfen veteriner hekiminize danışın.

Bileşim: Mısır unu, kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, mineraller, bitkisel lifler, selüloz tozu.

İlaveler (KG Başına): A Vitamini: 15500 IU, D3 Vitamini: 1000 IU, E1 (Demir): 39 mg, E2 (İyot): 3,9 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 51 mg, E6 (Çinko): 128 mg, E8 (Selenyum): 0,06 mg - Teknolojik katkılar: Tortul kökenli klinoptilolit: 10 gr - Pentasodyum trifosfat: 3,5 gr - Koruyucu Maddeler - Antioksidanlar.

Analitik Bileşenler: Protein: 23.0% - Yağ içeriği: 16.0% - Ham kül: 6.9% - Ham lif: 2.1%.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Mini Dental Care , Dental Mini Care , Mini Care Dental , Care Mini Dental , Dental Care Mini , Care Dental Mini
YUKARI -->