Royal Canin X-Small Puppy
Royal Canin X-Small Puppy Mama Tanesi
Royal Canin X-Small Puppy Ek Resim
Royal Canin X-Small Puppy Besin Tablosu

Royal Canin X-Small Puppy

Ambalaj Boyutu
  • 1.5 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin X-Small Junior Küçük Irk Yavru Köpek Maması

4 kg altında olan yavru (10. aya kadar) küçük ırk köpekler için komple kuru mama.

İçindekiler:

Kümes hayvanları proteini (kurutulmuş), pirinç, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat, mısır gluteni, hayvansal protein (hidrolize), pancar küspesi, mineraller, soya yağı, Psyllium (Psyllium ve Kılıflar) (1%), balık yağı , frukto-oligosakkaritler, maya hidrolizat (mannan-oligosakkaritler kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). * LIP: Biyolojik değeri yüksek olan Seçilmiş, kolay sindirilebilir proteinler.

- Enerji verir. Büyüme aşamasında çok küçük köpeklerin yavru artan enerji ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaktadır. Seçici küçük ırk yavru köpekler için de önerilir.

- Tartar oluşumunu engeller ve dişlerde oluşan plak ortadan kaldırmak için yardımcı olabilir. Sodyum fosfat ve kalsiyum sayesinde dişleri korur ve güçlendirir.

- Bağışıklığı doğal bir şekilde güçlendirir. Özel formülasyonu ile (patentli formülü) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

- Optimal sindirim sağlığı için birebir. Özel besin kombinasyonu sindirim sağlığını arttırır ve dengeli bir bağırsak florasını destekler. Yavru ve çok küçük köpekler de genellikle kabızlık belirtileri daha sık oluşabilir optimal sindirim sağlığı etkisi sayesinde bu tip rahatsızlıkları engeller.

- Optimal beslenme sağlar. Özellikle küçük ırk 4 kg"dan az köpeklerin küçük çene yapısı için özel hazırlanmıştır.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , X-Small Puppy , Puppy X-Small
YUKARI -->