Royal Canin X-Small Adult
Royal Canin X-Small Adult Mama Tanesi
Royal Canin X-Small Adult Ek Resim
Royal Canin X-Small Adult Besin Tablosu

Royal Canin X-Small Adult

Ambalaj Boyutu
  • 1.5 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin X-Small Minik Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması

Evde beslenen Yorkshire Terrier, Chihuahua ve Poddle gibi küçük köpekler için özel olarak üretilmiştir. Küçük ırklara mensup köpeklerin vücut ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olan bu mama köpekler sekiz aylık olduğundan itibaren kullanılmaya başlanabilir ve on yaşına kadar devamlı olarak kullanılabilir.

Ürünün içeriği;

-Pirinç,tavuk, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel proteinler, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, soya yağı, pancar küspesi, maya, balık yağı, bitkisel lifler, frukto oligo sakkarit, DL methionin, sodyum polifosfat, toz yumurta,taurin, L-carnitin, vitaminler ve mineraller

Şeklindedir. Mamanın içeriği analiz edildiğinde ise %21 oranında ham protein ve %14 oranında ham yağ olduğu görülmektedir. Bunlara ek olarak küçük ırk köpeklerin beslenmesinde oldukça önemli olan A ve E vitaminleri de mamanın içeriğinde bulunmaktadır.

Royal CaninX-Small Minik Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması

Royal Canin X-Small Minik Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 1.5Kg ürünü evden dışarı çıkmayan ya da az çıkan minik ırk köpeklerinin kilo almasını önleyecek şekilde formüle edilmiştir. Buna ek olarak tüy ve deri sağlığında da önemli rol oynamaktadır.Royal Canin X-Small Minik Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 1.5 Kgköpeklerin enerji ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilir. Aynı zamanda dışkı miktarında ve kokusunda da azalma sağlar. Minik ırkların çene yapısına göre hazırlanmış olanRoyal Canin X-Small Minik Irk Yetişkin Kuru Köpek Maması 1.5 Kgvücut ağırlığına ve hareket durumuna göre değişen miktarlarda ve beraberinde taze su ile birlikte verilmelidir. Küçük dostlarınızın her türlü ihtiyacını tek bir paket ile karşılamak isterseniz sitemizi ziyaret edilir ve farklı ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz.

Mamanın İçeriği

Pirinç,dehidre edilmiş kümes hayvanları eti, hayvansal yağlar, mısır, mısır unu, mısıryağı, hidrolize hayvansal proteinler, bitkisel proteinler, hindiba kökü,mineraller, soya yağı, psyllium kabukları ve tohumları, maya, balık yağı,frukto-oligo-sakkaritler.

Mamanın Analizi

Ham protein% 24,00, ham yağ % 18,00, kül % 5,70, ham lif % 1,70, vitamin A 22.200 IU,vitamin D3 1000 IU, demir 51 mg, iyot 5,2 mg, bakır 10 mg, manganez 67 mg,çinko 200 mg, selenyum 0,09 mg.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , X-Small Adult , Adult X-Small
YUKARI -->