Royal Canin Mini Starter
Royal Canin Mini Starter Mama Tanesi
Royal Canin Mini Starter Ek Resim
Royal Canin Mini Starter Besin Tablosu

Royal Canin Mini Starter

Ambalaj Boyutu
  • 3 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin Mini Starter Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Küçük ırk 1-10kg arası dişi köpek ve yavruları için komple mama. Gebelik dönemi sonuve emzirme dönemindeki dişi köpek sütten kesilen 2 aya kadar yavru köpekler için Royal Canin Mini Starter köpek maması kullanabilirsiniz. Royal Canin’in süre gelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur.

-Sütten kesilme döneminde anne sütünden katı mamaya geçişi kolaylaştırır. 

-Hamilelik ve süt verme dönemlerindeki köpeklerin bütün enerji ihtiyaçlarını karşılar.

-Özel formülü sayesinde doğal bir koruma sağlar ve tüm besin ihtiyaçlarını karşılar.

-İçeriğindeki formülü sayesinde bağırsak sağlığının devamlılığını sağlamaktadır. 

-İshale sebep olan bakterilerden korumakta, kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda da kolestrolün seviyesini düşürmektedir. 

Royal Canin Mini Starter Mamanın içeriği : Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansalyağlar, bitkisel proteinler, mısır, pancar küspesi, hidrolize edilmiş hayvansalproteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto oligosakkarit, yağ asitituzu, maya (mannan oligosakkarit kaynağı), yumurta tozu, kadife çiçeği özü(lutein kaynağı).

Mamanın Analizi : Hamprotein % 30,0, ham yağ % 22,0, kül % 7,50, ham lif % 1,30, vitamin A 13.900IU, vitamin D3 1200 IU, beta-caratene 40 mg, demir 47 mg, iyot 3,6 mg, bakır 8mg, manganez 61 mg, çinko 201 mg, selenyum 0,08 mg


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Mini Starter , Starter Mini
YUKARI -->