Royal Canin Medium Puppy
Royal Canin Medium Puppy Mama Tanesi
Royal Canin Medium Puppy Ek Resim
Royal Canin Medium Puppy Besin Tablosu

Royal Canin Medium Puppy

Ambalaj Boyutu
  • 4 KG
  • 15 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin Medium Junior Orta Irk Yavru Köpek Maması

*MEDIUM JUNIOR, yüksek enerji miktarıyla orta ırk yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiştir.

*Üstün bir sindirim toleransı için dengeli bir bağırsak florası sağlar, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

*Kalsiyum ve fosfor ilavesi ile büyüme evresindeki köpeklerin iskelet yapısı oluşumuna yardımcı olur.

*Yetişkin vücut ağırlığı 11-25 kg kadar olan Pointer, Beagle, Siberian Husky, Cocker gibi orta boy ırktan yavrular için sütten kesilme döneminden 12 aylık olana kadar kullanılan yavru mamasıdır.

*Hızlı bir gelişim periyodu olan yavru dönemindeki tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir.

*Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur.

*Bağırsak florasını dengeleyen, sindirilebilirliği yüksek bir mamadır.

*Nişasta içeriği azaltılmış, sindirilebilir protein oranı artırılmıştır.

*Optimal kalsiyum ve fosfor içeriği, güçlü kemik yapısını ve sağlıklı dişlerin oluşumunu sağlar.

*Doğal tat arttırıcılar ve özel hammaddeler kullanıldığından özel lezzettedir.

*Orta ırk yavru köpekler doğum ağırlıklarının 40-50 katı kadar büyürler ve 10-12 aylıkken hemen hemen erişkin boyutuna ulaşırlar.

*Kalıcı dişleri 4-7 aylıkken görünür.

*Yavru, sütten kestiği dönemde anneden aldığı bağışıklığı gittikçe kaybeder. Hala nişasta emilimi zor olan yavru köpeklerin sindirim sistemleri hassastır.

*ROYAL CANIN Medium Junior, özel formülasyonu sayesinde yavrunun bağışıklık sisteminin şekillenmesine ve bağırsak florasının düzenlenmesine yardım eder.

*ROYAL CANIN Medium Junior, yüksek enerji seviyesi (4288 kcal) ile büyüme devresinde gerekli ihtiyaçları karşılar. Optimal kalsiyum ve fosfor içerği sayesinde, güçlü kemik yapısını ve sağlıklı dişlerin oluşumunu sağlar.

*ROYAL CANIN Medium Junior, bitkisel ve mineral kaynaklarının benzersiz bir kombinasyonu ve azaltılmış bir nişasta seviyesi (%26 nın altında) ile maksimum sindirim güvenliğini garanti eder. Ayrıca özel, doğal tat arttırıcılar ve oldukça özel hammaddelerin kullanılması sayesinde olağanüstü lezzetlilik sunar.

İçindekiler: kurutulmuş kümes hayvanları eti, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolat*, buğday, pancar küspesi, pirinç, buğday unu, mısır gluten, hidrolize hayvansal proteinler, mısır unu, balık yağı, maya, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, mineraller, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler kaynağı), yumurta tozu, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı).

İLAVELER (her kg için):

Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 11500 IU, Vitamin D3: 1000 IU, E1 (Demir): 42 mg, E2 (Iyot): 3,2 mg, E4 (Bakır): 7 mg, E5 (Manganez): 54 mg, E6 (Çinko): 179 mg, E8 (Selenyum): 0,07 mg - Koruyucular - Antioksidantlar.

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %32 - Yağ: %20 - Kül: %6,5 - Diyetsel lif: %1,7 - Kalsiyum: 11,5 g/kg - Fosfor: 9,1 g/kg - Manno-oligosakkaritler: 0,5 g/kg - Frukto-oligo-sakkaritler: 3,4 g/kg.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Medium Puppy , Puppy Medium
YUKARI -->