Royal Canin Maltese Adult
Royal Canin Maltese Adult Mama Tanesi
Royal Canin Maltese Adult Ek Resim
Royal Canin Maltese Adult Besin Tablosu

Royal Canin Maltese Adult

Ambalaj Boyutu
  • 1.5 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin Maltese Terrier Köpek Maması

10 aylıktan fazla Maltese Terrierler için özel üretilmiş tam ve dengeli kuru mama Deri ve Tüy Sağlığı Maltese Terrierlerin uzun tüylerini sağlıklı hale getirebilmek için Omega 3 yağ asitleri (EPA ve DHA), Omega 6 yağ asitleri, hodan yağı ve biotin uyarlanmış içeriği ile zenginleştirilmiştir. Dışkı Koku ve Miktarını Azaltma Dengeli formül dışkı kokusu ve hacimini azaltmaya yardımcı olur. Diş Sağlığı Dengeli formül içerisindeki kalsiyum şelatörler tartar oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Royal Canin Maltese Yetişkin Kuru Köpek Maması 1.5 Kgon aylıktan büyük Maltese ırkı köpekler için özel olarak formüle edilmiş komple besindir. Maltese mama özelliklerMaltese Terriercinsi köpeklerin tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. Formülü içerisindeki bulunan sodyumpolifosfat sayesinde köpeğinizin dişlerinde tartar oluşumunu engeller ve dişsağlığının korunmasını sağlar. Bağışıklık sistemini tabi olarak destekleyen oligo sakkarit içeriği ile de köpeğinizin hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlar.

Royal Canin Maltese Yetişkin Kuru Köpek Maması

Royal Canin Maltese Yetişkin KuruKöpek Maması 1.5 Kgmama seçiciliği yüksek olanMaltese, Terrier ırkı köpeklere özel geliştirilmiş bir mamadır ve özel lezzeti sayesinde bu ırk köpeklerin iştahını açmaya yardımcı olur. Dengeli proteini karbonhidrat ve yağ yapısı sayesinde köpeklerinizin enerji ihtiyacını tam olarak karşılar ve zaten hareketli olan bu ırkın enerjik olmasını teşvik eder. Köpeğinizin doğal bağırsak florasında bulunan yararlı mikroorganizmaların sayısını olumlu yönde etkileyen formülü sayesinde İshal ya da kötü kokulu dışkılama gibi sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olur. Deri ve tüy sağlığına olumlu katkı yaparak terrier ırkı köpeklerin parlak ve bakımlı tüylere sahip olmasını kolaylaştırır.

 
İçeriği: Mısır, Pirinç, Kurutulmuş kümes hayvanları protein, Hayvansal yağlar, Kurutulmuş domuz eti, Hidrolize hayvansal proteinler, Bitkisel protein, Mısır unu, Hindiba posası, Soya yağı, Mineraller, Balık yağı, Maya, Frukto-oligo-sakkaritler, Hodan yağı (% 0.1), Kadife çiçeği özü (glutein kaynağı), Yeşil çay ve üzüm özleri (polifenol kaynağı), Hidrolize kabuklular (glukozamin kaynağı), Kıkırdak (kondroitin kaynağı) KATKI (kg başına): Beslenme katkı maddeleri: A vitamini: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Biotin: 3.07 mg, E1 (Demir): 52 mg, E2 (İyot): 5.2 mg, E4 (Bakır): 10 mg, E5 (Manganez): 67 mg, E6 (Çinko): 201 mg, E8 (Selenyum): 0.11 mg-Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat: 3,5 g - Koruyucular-Antioksidanlar.
ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein:% 24 - Yağ içeriği:% 18 - Ham kül:% 5.5 - Ham lif:% 1.4, Omega 6 yağ asitleri: 39,6 g - Omega 3 yağ asitleri: 3: EPA ve DHA dahil olmak üzere 7.2 g g.

Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Maltese Adult , Adult Maltese
UYGUN IRKLAR
YUKARI -->