Royal Canin Labrador Adult
Royal Canin Labrador Adult Mama Tanesi
Royal Canin Labrador Adult Ek Resim
Royal Canin Labrador Adult Besin Tablosu

Royal Canin Labrador Adult

Ambalaj Boyutu
  • 12 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin Labrador Yetişkin Köpek Maması

Yetişkin (Adult) : ROYAL CANIN Labrador Retriever (15 AYLIKDAN BÜYÜK LABRADOR RETRIEVER CİNSİ YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN)

ROYAL CANIN Labrador Retriever , bu çok sevilen ve değerli cinsin tüm özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kusursuz ve doğru besinsel bir yanıttır.

ROYAL CANIN Labrador Retriever , tüylerin yapısı için thioaminoasitlerle( metiyonin ve sistin) kombine %30 oranında protein içerir, parlak ve ışıltılı tüyler için yağ asitleri ile kuvvetlendirilmiştir, deri ve tüylerin sağlığını korumak için özel birleşim (çinko, vitamin A ve B, özel amino asitler) içerir.

ROYAL CANIN Labrador Retriever , yüksek seviyede glukozamin ve kondroitin (kondro koruyucu ajanlar), EPA-DHA yağ asitlerin (Omega 3) anti-inflamatuar etkisi ve oksidatif lezyonlardan korumak için manganez ve antioksidant birleşimi ile eklemlerin korunmasına yardım eder.

ROYAL CANIN Labrador Retriever içeriğindeki, yüksek seviyede protein (%30) ve sadece %13 yağ, yavaş sindirim sağlayan böylece öğünler arası yeme tutkusunun azalmasını sağlayan arpa ve yağ reservlerinin mobilizasyonunu sağlayan L-karnitin ile aktivitesi için gerekli enerjiyi sağlarken ideal vücut kilosunun korunmasına yardım eder. Yüksek oranda lutein ve ksantofiller ile lens ve retinanın gelişmesine yardımcı olur ve korur. Yaşlanmayı önlemek için sinerjik antioksidant kompleks (vitamin E ve C, taurin ve lutein) içerir. Bu bileşimin köpeğe yaşamı boyunca verilmesi sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürmesine sebep olur. ROYAL CANIN Labrador Retriever 30 tanelerinin büyüklüğü sayesinde daha fazla çiğnemeye teşvik eder, böylece dişlerde mekanik fırçalama etkisi yaratarak, dental plak oluşumunu önler. Böylece tartar indeksi %41 oranında azaltılır. İlave edilmiş kalsiyum şelat ajanları, dental plak mineralizasyonu ve tartar oluşumunu %73 oranında azaltarak önler.

İÇERİĞİ: Kümes hayvanları, çok yüksek oranda, kaliteli hayvansal protein kaynağı, pirinç, mısır ve arpa kombinasyonu, şekerpancarı küspesi, esansiyel yağ asitleri kaynağı olarak balık ve bitkisel yağlar (hodan yağı dahil), şelat iz elementler, esansiyel vitaminler(A,B,C,D3,E....), sinerjik antioksidant kompleks.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Labrador Adult , Adult Labrador
UYGUN IRKLAR
YUKARI -->