Royal Canin Golden Retriever Adult
Royal Canin Golden Retriever Adult Mama Tanesi
Royal Canin Golden Retriever Adult Ek Resim
Royal Canin Golden Retriever Adult Besin Tablosu

Royal Canin Golden Retriever Adult

Ambalaj Boyutu
  • 12 KG
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Royal Canin Golden Retriever Adult

Irkın tüm özel ihtiyaçlarını karşılayabilecek, mükemmel, kusursuz tüy yapısı için thioaminoasitlerle (metiyonin ve sistin) kombine %30 oranında protein içerir. Su geçirmez tüy yapısının korunması sağlamak, parlak ve ışıltılı tüyler için yağ asitleri ile kuvvetlendirilmiştir. Fazla iştahlı olması ile ünlü olan Goldenların vücut yapısı diğer köpeklerle kıyaslandığında daha az kaslı ve daha fazla yağlı olmaya uygundur. Bu nedenle kilo alma riski altındadırlar. Irk için tasarlanmış olan Royal Canin taneleri özel şekil ve yapısı ile fazla çiğnemeye teşvik ederek az miktarlarda tokluk yaratmasının yanısıra mekanik olarak diş taşlarının önlenmesine yardımcı olur.

* Tüm ihtiyaçlarını karşılamaya uygun olarak yüksek besinsel değerlere sahiptir. * Yüksek yağ ve protein oranları, optimal enerji alımına uygundur.Kilo artışının dengeli olmasını sağlar.

* Yağ reservlerinin mobilizasyonunu sağlayan L-karnitin içerir.

* Dengeli kalsiyum ve fosfor oranındadır.

* İskelet ve eklem yapısını güçlendiren glukozamin ve kondrotin içerir.

* Sindirim sistemi florasını dengeleyen, sindirilebilirliği yüksek bir mamadır.

* Büyük ırk köpeklerin diş ve çenelerine göre ayarlanmış boyut, şekil ve yapıdadır.

Mamanın İçeriği; Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, mısır glüten, hayvansal yağlar, arpa, kümes hayvanları karaciğeri, arıtılmış selüloz, şekerpancarı küspesi, balık yağı, bitkisel yağlar (hodan yağı dahil), hidrolize edilmiş kabuklu deniz hayvanları, frukto oligo sakkaritler, şelat iz elementler, hidrolize edilmiş kıkırdak, taurin, sodyum polifosfat, L- karnitin, vitaminler, çuhaçiçeği özü.


Etiketler: Köpek Maması, Royal Canin Köpek Maması , Golden Retriever Adult , Retriever Golden Adult , Golden Adult Retriever , Adult Golden Retriever , Retriever Adult Golden , Adult Retriever Golden
UYGUN IRKLAR
YUKARI -->