Pomeranian
Vogue Pet tarafından eklendi.
  • İlan No: # 2899

Harika Renk Tonuyla Maltipoo Yavru

Görüşülür
  • Mikrochip: Takılmış Durumda
  • Parazit Uygulaması: Uygulaması Yapıldı
  • Aşı: Aşısı Yapıldı
İlan şu süre içinde sonlanacak:
  • FAVORİLERE EKLE

Vogue Pet
İstanbul / Bakırköy / Şenlikköy Mah.
Açıklama:

Vogue Pet olarak Türkiye' nin tüm illerine THY Kargo ile gönderim yapmaktayız. Tüm evcil dostlarımız bizimle olduğu süre boyunca düzenli veteriner hekim kontrollerinden geçmektedir. Ayrıca günü gelen aşı ve parazit uygulamaları zamanında yapılmakta olup, sağlıklı bir şekilde yavrularımız teslim edilmektedir.
Yüzlerce aileye dost edindirmeyi başarmış firmamızda, sizleri görmek, bir kahve eşliğinde tüm detayları anlatmak isteriz. Florya' da bulunan yerimizde tüm evcil dostlarımızı görebilirsiniz.
Portföyümüzde bulunan tüm evcil dostlarımızın AB Pasaportları mevcuttur. Ayrıca günü gelen aşıları, iç ve dış parazit uygulamaları eksiksiz yapılmış olup tuvalet eğitimleri verilmiştir. 
Düzenli olarak veteriner hekim kontrolü sağlanan yavrularımız Vogue Pet tarafından sağlık ve Irk Garantisi kapsamındadır. Tüm idrar ve dışkı testlerinden tam not almış yavrularımızın teslimi sırasında tüm evrakları tarafınızla paylaşılacaktır..

IRK ÖZELLİKLERİ

Yine çok hoş görüntüsü ve muhteşem şirin yapısı ile birlikte adeta oyuncakçı dükkânından dışarı çıkmış ve canlanmış büyük köpek cinsi karşımızda bulunmaktadır. Çok fazla enerjik olmasa bile yine de hareketli sayılabilecek olan Maltipoo çok fazla egzersiz ihtiyacı duymayan muazzam bir köpek türüdür. Ufak tefek ve düz sesi küçük bir hayvan olduğu gibi koruma özelliği yine buna bağlı olarak çok yüksek değildir. Kendisi gibi diğer ev hayvanları ile çok muazzam bir ilişki kurabilen bu güzel hayvan çocuklarla ve yabancılarla iyi geçinen bir özelliğe sahiptir. Oyun oynamayı sever ve insanlarla kurduğu etkileşimi canlı tutmak ister. Güzel ve inanılmaz derecede sevimli olan bu muazzam hayvan küçük boy bir köpek türü olarak aileler için ve aynı zamanda onların çocukları için iyi bir seçenek olarak dikkat çekmektedir.

Maltipoo Özellikleri

Özellikle iyi bir ortamda yaşadığı zaman ortalama 11 ila 13 yıl ömre sahip olan bu şirin ve güzel hayvan, ufak tefek fakat oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Boyutuna göre inanılmaz derecede cesaret sahip olan bu hayvan tüy dökme dediği için ya da çok az tüy döktüğü için evde en ideal bir hayvan seçeneği olarak dikkat çekmektedir. Erkekler 15-38cm dişiler ise yine aynı şekilde 15-38 cm aralığında yüksekliğe sahiptir. Ağırlık ise yine erkeklerde ve dişilerde ortalama olarak 2-7 kilogram arasında değişmektedir. Öğrenme hevesi üst düzey olan ve kabiliyeti yeterli olan bu muazzam köpek türü malta adasının bu familyaya kattığı cinslerden biri olarak dikkat çekmektedir.

BAKIMI
BÜYÜDÜĞÜNDE NASIL GÖRÜNECEK?
Maltipoo
Maltipoo

Yakınlaştırmak için fotoğrafa tıklayın.

Maltipoo
Maltipoo

Yakınlaştırmak için fotoğrafa tıklayın.

Maltipoo
Maltipoo

Yakınlaştırmak için fotoğrafa tıklayın.

Maltipoo
Maltipoo

Yakınlaştırmak için fotoğrafa tıklayın.

Maltipoo
Maltipoo

Yakınlaştırmak için fotoğrafa tıklayın.

Maltipoo
Maltipoo

Yakınlaştırmak için fotoğrafa tıklayın.

BÜYÜDÜĞÜNDE NASIL GÖRÜNECEK?
YUKARI -->